Pár řádků o mně


Jmenuji se Klára a jsem narozena ve znamení Vah.

Žiju a užívám si každého okamžiku mého života a to i ve chvílích, kdy procházím některými ze zkoušek, které mi má duše připravila a které si vybrala pro tento život. Každá ze zkoušek (horších období/z našeho pohledu nezvladatelných výzev) přichází vždy právě v tu chvíli, kdy jsme na ni připraveni a máme dostatek prostředků pro to, abychom se s nimi vypořádali. Je jen na nás, zda se k ní postavíme čelem a vyřešíme ji, nebo zda si najdeme jeden z tisíce důvodů, proč nejsme připraveni. V tom případě nám tento úkol přijde znovu v příštím období a bude se to opakovat, dokud se mu nepodíváme do očí.

Mým cílem je provést Vás tímto obdobím a umožnit Vám pochopení Vašich schopností a možností. Přivést Vás k vědomí, že jste připraveni žít a jste připraveni vyrovnat se se vším, co Vám život přináší a to nejen vyrovnat se, ale začít žít a užívat si každého momentu, který máme k dispozici.

Při terapiích využívám channelingu (jak ze Zdroje, tak od Vašich strážných andělů a archandělů), systém Reiki, tarotové karty, kyvadlo a práci se Zdrojovou energií a Terapii Duše /druh regresní terapie řešící minulé životy a karmické záležitosti/. Terapie u každého klienta probíhá individuálně a je sestavena dle aktuálních potřeb a situace. Terapeutickou praxi provozuji 5 let. V předchozích letech jsem se pohybovala ve vrcholovém managmentu českých i nadnárodních společností.

Ke svému životu přistupuji s vděčností a pokorou a stejně tak budu přistupovat i k Vám a Vašim tématům, které spolu budeme řešit.

Těším se na Vás.

S láskou
Klara
Copyright© 2010-2018 Všechna práva vyhrazena Klára Pletichová - autorskoprávní ochrana! Jakékoliv kopírování textů, názvu stránek či vydávání duševního majetku autora za vlastní, je protiprávní.