Pár řádků o mně


Jsem Klára. 

Jsem vystudovaný ekonom a marketér, kterého práce na ředitelských postech přestala naplňovat. Scházela mi práce, do které bych se těšila a která mi bude dávat smysl. 

Už od mládí mě zajímala přírodní léčba a alternativní cesty ke zdraví. Proto jsem začala studovat péči o tělo - fyzické i psychické. Vystudovala jsem dvě homeopatické školy (každá 3 roky) a v současné době studuji homeopatii i dál. Jsem člen Evropské homeopatické komory ECCH a České komory klasické homeopatie. 

Současně s tím jsem se začala věnovat masážím a lymfodrenážím, protože naše tělo je propojené v jeden celek a je třeba pracovat současně. 

Snažím se každému klientovi připravit péči na míru, proto doporučuji osobní konzultaci, při které zjistíte, jaké jsou možnosti a jaké si můžeme stanovit cíle včetně času, za který jich můžeme dosáhnout. 

Těším se na naše osobní setkání.

Klara
Copyright© 2010-2019 Všechna práva vyhrazena Klára Pletichová - autorskoprávní ochrana! Jakékoliv kopírování textů, názvu stránek či vydávání duševního majetku autora za vlastní, je protiprávní.