Harmonelo


Produkty firmy Harmonelo mě osobně vytáhli "z bídy" pocovidového stavu. Následně jsem je vyzkoušela všechny na vlastní tělo, abych zjistila, zda deklarované vlastnosti jsou opravdu součástí balení :-). Byla jsem mile překvapena, a proto jsem je zařadila do nabídky a při některých zdravotních problémech kombinujeme jejich účinky s homeopatickou léčbou. Přiznám se, že mi z počátku byl velmi nesympatický jejich multilevel systém distribuce, ale rychlý a efektivní účinek mě ve finále přesvědčil, abych změnila názor a nezavrhovala kvalitní český produkt jen kvůli "nešťastné" distribuci. Účinky obzvláště v oblasti léčení problémů trávicího traktu, migrén, alergií, hormonálních problémů, harmonizace a vyladění organismu mají velmi rychlé výsledky a zlepšují tak v řádu dnů/týdnů kvalitu života, kterou přivítá každý z klientů. V případě, že Vás produkty zaujaly, je možné je zakoupit osobně v poradně. Doporučuji si předem ověřit telefonicky jejich dostupnost (tel 702032103). Pokud si chcete zakoupit rovnou za velkoobchodní cenu, můžete si udělat registraci na https://harmonelo.com/register.php do čísla sponzora zadejte 111518. V případě platby kartou je zboží doručeno většinou do 3-5 dnů od objednání. 

Zde oficiální prezentace firmy:

Tak, jako má písmenko "H" celkem 4 vrcholy, stejně tak stojí celý projekt HARMONELO pevně na 4 základních pilířích:

1) Harmonizace FYZICKÉHO ZDRAVÍ

"Lékaři předepisují léky, o nichž toho málo vědí - proti nemocím, o nichž vědí ještě míň - lidem, o jejichž stavu nevědí vůbec nic.
" - Autor Voltaire francouzský spisovatel a filozof

2) Harmonizace DUŠEVNÍHO ZDRAVÍ

"Mysl je trochu jako zahrada. Když jí nedodáváme výživu a nekultivujeme ji, zaroste plevelem.
" - Autor Neznámý

3) Harmonizace FINANČNÍHO ZDRAVÍ

"Pokud nenajdete způsob, jak si obstarávat příjem i když nepracujete, pak budete muset pracovat, dokud nezemřete
" - Autor Neznámý

4) Harmonizace V OBLASTI PREVENCE

"Nechť je Vaše jídlo Vašim lékem, nebo se lék, stane Vašim jídlem.
" - Autor Hippokratés nejslavnější lékař starověku a "otec medicíny", zakladatel racionálního lékařství

HARMONELO vzniklo přímo v srdci Evropy, ale má ambici dostat se až na globální trhy a postupně se stát plnohodnotným světovým hráčem v oblasti unikátních přírodních potravinových doplňků s vysokou přidanou hodnotou, které přinesou nekonečné zdraví, energii, radost a pohodu do rodiny každého uživatele. 


Více informací k jednotlivým produktům na další stránce.